
| varumärke: | Volvo |
| modell: | V-90 2.0T5 187kW Automaat Pro |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 187 kW |
| motorstorlek: | 1969 CC |
| växellåda typ: | automaat |
| 1: a antagning: | 2017 / 6 |
| MOT godkänd till och med: | 20-11-2026 |
| vägmätaravläsning: | 138.393 KM |
| : | € 14.950 |
| : | € 13.950 |
| : | € 13.950 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | zwart |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | stationwagen |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 1.747 kg |
| skadestånd: | bumper motorkap voorruit voorschade passagierairbag-stuk stoelairbag-links-stuk stuurairbag-stuk auto-kan-rijdend-mee |
| särdrag: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
