
| varumärke: | Tesla |
| modell: | Model S 85D 515kW AWD PERFORMANCE Pano |
| bränsle: | elektrisk |
| kraft: | 515 kW |
| växellåda typ: | automaat |
| 1: a antagning: | 2015 / 7 |
| MOT godkänd till och med: | 25-09-2026 |
| vägmätaravläsning: | 236.787 KM |
| : | € 8.900 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | zwart |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | hatchback |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 2.162 kg |
| skadestånd: | bumper koplamp-links motorkap voorruit voorschade passagierairbag-stuk stuurairbag-stuk auto-is-verrijdbaar Luchtvering storing |
| särdrag: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
