| egen identifiering: | 31934 |
| varumärke: | Seat |
| modell: | Ibiza 1.4-16V Airco Reference |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 55 kW |
| motorstorlek: | 1390 CC |
| växellåda typ: | handgeschakeld |
| Antal växlar: | 5 |
| ursprung: | nl |
| 1: a antagning: | 2005 / 8 |
| MOT godkänd till och med: | 18-09-2026 |
| vägmätaravläsning: | 244.616 KM |
| : | € 450 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | blauw |
| kropp: | hatchback |
| antal dörrar: | 3 |
| vikt: | 1.003 kg |
| skadestånd: | alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen rondom gebruikerssporen
|
| särdrag: | compleet-kenteken
|
alternativ
achterbank neerklapbaar
alarm klasse 1(startblokkering)
bestuurdersairbag
bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
passagiersairbag
stuurbekrachtiging