
| varumärke: | Audi |
| modell: | A3 1.8TFSI 118kW Clima s-Line |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 118 kW |
| motorstorlek: | 1798 CC |
| växellåda typ: | handgeschakeld |
| 1: a antagning: | 2010 / 1 |
| vägmätaravläsning: | 150.131 KM |
| : | € 2.850 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | grijs |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | stationwagen |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.295 kg |
| skadestånd: | bumper koplamp-links motorkap radiateur-kapot voorschade Främre stänkskydd vänster alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar |
| särdrag: | Wok Melding Geen inruil! |
