Avarii autoturisme Citroën C5 X

Avarii autoturisme Citroën C5 X  2023/3
noupreț export
€ 4.400

Citroën C5 X

an de fabricație: 20232023
combustibil: benzinăbenzină
kilometraj: 55.00055.000
Avarii autoturisme Citroën C5 X 1.6 PURE TEC 2022/12

Citroën C5 X

1.6 PURE TEC

an de fabricație: 20222022
combustibil: benzinăbenzină
kilometraj: 20.00620.006
Avarii autoturisme Citroën C5 X 1.6 Plug-in Hybrid 225 Shine HUD Pano ACC Navi Clima Leder Memory SHZ LrHZ 360° PDC 2022/6

Citroën C5 X

1.6 Plug-in Hybrid 225 Shine HUD Pano ACC Navi Clima Leder Memory SHZ LrHZ 360° PDC

€ 14.950
an de fabricație: 20222022
combustibil: hibrid benzinăhibrid benzină
kilometraj: 75.87275.872
Avarii autoturisme Citroën C5 X  2023/3
preț export
€ 8.500

Citroën C5 X

an de fabricație: 20232023
combustibil: benzinăbenzină
kilometraj: 45.86445.864
Avarii autoturisme Citroën C5 X  2023/3
preț export
€ 8.500

Citroën C5 X

an de fabricație: 20232023
combustibil: benzinăbenzină
kilometraj: 45.86445.864
Avarii autoturisme Citroën C5 X 1.6 Plug-in Hybrid 222PK!  automaat 2023/5
preț export
€ 10.950

Citroën C5 X

1.6 Plug-in Hybrid 222PK! automaat

€ 13.950
an de fabricație: 20232023
combustibil: hibrid benzinăhibrid benzină
kilometraj: 81.10081.100
Avarii autoturisme Citroën C5 X C5X Feel Pack Hybrid 132 kW 2024/1

Citroën C5 X

C5X Feel Pack Hybrid 132 kW

€ 7.990
an de fabricație: 20242024
combustibil: hibridhibrid
kilometraj: 14.69814.698

Citroën Avarii autoturisme

Veți găsi întotdeauna sute de mașini diferite Citroën avariate pe platforma Schadeautos.nl. O mașină deteriorată Citroën vă permite să cumpărați un Citroën la un preț redus. După un proiect de recondiționare sau înlocuirea pieselor, puteți revizui mașina pentru a putea reveni pe drum.

  • Stoc mare de Citroën mașini deteriorate
  • Prețuri atractive
  • Ofertă zilnică nouă
  • Dealerii auto deteriorați recunoscuți prin VbV

Schadeautodealers

Dealerii noștri de daune sunt afiliați Asociației Comercianților de Vehicule Daune (VSV) și fundația VbV (Vehicle Crime Insurance Agency) își cumpără vehiculele deteriorate direct de la asigurători. Cumpărați întotdeauna o mașină deteriorată Citroën în mod responsabil și sigur. Cu diversele Citroën mașini deteriorate, veți găsi întotdeauna o serie de imagini clare pe pagină. Acest lucru vă permite să evaluați rapid și în mod adecvat statutul Citroën în cauză. Pentru o inspecție mai atentă sau pentru a cumpăra specimenul dorit, vă rugăm să contactați distribuitorul auto deteriorat folosind datele de contact de pe pagină.

Citroën dezmembrarea mașinilor și piese Citroën folosite

O mașină deteriorată trebuie, desigur, reparată înainte de a fi permisă din nou pe drumul public. Din acest motiv, pe Schadeautos.nl veți găsi, de asemenea, o gamă largă de Citroën dezmembrări de mașini și Citroën piese. Vă oferim soluția totală pentru a vă pregăti mașina deteriorată Citroën pentru utilizare.

Contact

Aveți întrebări despre o mașină deteriorată Citroën? Vă rugăm să contactați vânzătorul. De asemenea, veți găsi datele de contact ale dealerului pe pagina mașinii care vă interesează. Sunteți vânzător sau aveți întrebări despre platforma noastră? Apoi aruncați o privire la pagina cu întrebări frecvente sau puneți-vă întrebarea prin contact@schadeautos.nl. Ne place să vă ajutăm!

Vreau să ofer sortiment

ultima vizualizare

Avarii autoturisme BMW 3-serie 320d EfficientDynamics Edition 2015/2
preț export
€ 4.500

BMW 3‑serie

320d EfficientDynamics Edition

€ 5.250
an de fabricație: 20152015
combustibil: diezeldiezel
kilometraj: 267.772267.772
Avarii autoturisme Renault C5 X  2001/1

Renault C5 X

€ 950
an de fabricație: 20012001
combustibil: benzinăbenzină
kilometraj: 268.460268.460
Avarii autoturisme Mini Cooper MINI COOPER C 2026/2

Mini Cooper

MINI COOPER C

€ 17.400
an de fabricație: 20262026
combustibil: benzinăbenzină
kilometraj: 5.1195.119
Avarii autoturisme Audi A3  2024/9
preț export
€ 12.900

Audi A3

an de fabricație: 20242024
combustibil: benzinăbenzină
kilometraj: 33.35733.357
Avarii autoturisme Audi A3  2023/10
preț export
€ 15.400

Audi A3

an de fabricație: 20232023
combustibil: benzinăbenzină
kilometraj: 37.15437.154
Avarii autoturisme Renault Twingo  2022/10
noupreț export
€ 2.300

Renault Twingo

an de fabricație: 20222022
combustibil: benzinăbenzină
kilometraj: 20.50520.505