| egen identifikasjon: | V1202609117 |
| Merke: | Peugeot |
| Mote modell: | 108 108 Hatchback 1.0 12V (1KRFE(CFB)) [51kW] (05-2014/...) |
| brensel: | bensin |
| makt: | 51 kW |
| motorstørrelse: | 998 CC |
| 1. opptak: | 2016 / 10 |
| kilometerstand: | 164.850 KM |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | VF3PSCFB3GR12**** |
| motorkode: | 1KRFE(CFB) |
| girkassekode: | C551 |
| farge: | exz noir caldera-met. |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 830 kg |
alternativer
14 inch
abs remsysteem
centrale portiervergrendeling
esp
start/stop sy=
steem
4 gaats
airco
elek ramen v
metallic lak