| egen identifikasjon: | V1202607384 |
| Merke: | Citroën |
| Mote modell: | C1 C1 Hatchback 1.0 12V (1KR-FE) [50kW] (06-2005/...) |
| brensel: | bensin |
| makt: | 51 kW |
| motorstørrelse: | 998 CC |
| 1. opptak: | 2011 / 3 |
| kilometerstand: | 165.222 KM |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | VF7PNCFB48951**** |
| motorkode: | 1KR-FE |
| girkassekode: | C553 |
| farge: | kwd blanc lipizan |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 805 kg |
alternativer
14 inch
4 gaats
abs remsysteem
airco