
| Merke: | Volvo |
| Mote modell: | V-60 D6 Twin Engine AWD 162kW Hybrid E6 |
| brensel: | hybrid diesel |
| makt: | 162 kW |
| motorstørrelse: | 2400 CC |
| girkassetype: | automaat |
| 1. opptak: | 2016 / 11 |
| MOT godkjent til og med: | 05-01-2026 |
| kilometerstand: | 209.480 KM |
| : | € 4.400 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | wit |
| kropp: | stationwagen |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 1.880 kg |
| skader: | voorschade passagierairbag-stuk stuurairbag-stuk motor-loopt staat-recht-op-de-wielen |
| særegenheter: | wok-melding |
D6 TwinEngine 162kw Plug-in Hybride, Leer, Navi, Airco, Trekhaak
