
| Merke: | Tesla |
| Mote modell: | Model 3 78kWh Long Range 366kW AWD Premium |
| brensel: | elektrisk |
| makt: | 366 kW |
| girkassetype: | automaat |
| 1. opptak: | 2023 / 12 |
| MOT godkjent til og med: | 09-12-2027 |
| kilometerstand: | 65.955 KM |
| : | € 23.800 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | grijs |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | sedan |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.799 kg |
| skader: | bumper koplamp-rechts motorkap voorruit voorschade dakairbag-stuk passagierairbag-stuk stuurairbag-stuk auto-is-verrijdbaar Gordel |
| særegenheter: | Wok Melding Geen Inruil! |
Long Range RWD 75 kWh Panorama FSD-3 Stoelverwarming 360Camera
