
| Merke: | Renault |
| Mote modell: | Scenic EV 60 125kW Comfort Range Techno |
| brensel: | elektrisk |
| makt: | 125 kW |
| girkassetype: | automaat |
| 1. opptak: | 2025 / 7 |
| MOT godkjent til og med: | 11-07-2029 |
| kilometerstand: | 8.670 KM |
| : | € 17.500 inkl. mva |
| : | € 17.500 |
| : | € 14.500 |
| Mva. / margin: | Mva. |
| farge: | grijs |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | hatchback |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 1.722 kg |
| skader: | bumper koplamp-rechts motorkap voorschade deur-voor rechterschade voorscherm wielophanging-rechts coolers-oké |
| særegenheter: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
Grand Scénic III (JZ) MPV 1.4 16V TCe 130 (H4J-700(H4J-A7)) [96kW] = (02-2009/12-2016)
Scénic III (JZ) MPV 1.4 16V TCe 130 (H4J-700(H4J-A7)) [96kW] (02-20= 09/09-2016)
Grand Scénic III (JZ) MPV 1.6 dCi (R9M-402(R9M-A4)) [96kW] (04-2011= /12-2016)
Grand Scénic III (JZ) MPV 1.4 16V TCe 130 (H4J-700(H4J-A7)) [96kW] = (02-2009/12-2016)
