
| Merke: | Mitsubishi |
| Mote modell: | Outlander 2.0 PHEV 89kW Automaat Instyle |
| brensel: | hybrid bensin |
| makt: | 89 kW |
| motorstørrelse: | 1998 CC |
| girkassetype: | automaat |
| 1. opptak: | 2014 / 5 |
| kilometerstand: | 426.344 KM |
| : | € 4.350 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | wit |
| kropp: | stationwagen |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.785 kg |
| skader: | gebruikssporen auto-is-verrijdbaar auto-kan-rijdend-mee Convertor maakt geluid. |
| særegenheter: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
2.4 PHEV 99KW Autom. Clima Navi Schuifdak S-Edition NAP
