
| Merke: | BMW |
| Mote modell: | 1-serie 120i 135kW Automaat High Executive |
| brensel: | bensin |
| makt: | 135 kW |
| motorstørrelse: | 1998 CC |
| girkassetype: | automaat |
| 1. opptak: | 2019 / 2 |
| MOT godkjent til og med: | 26-02-2027 |
| kilometerstand: | 97.818 KM |
| : | € 15.800 |
| : | € 13.900 |
| : | € 13.900 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | grijs |
| type maling: | Perle |
| kropp: | hatchback |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.355 kg |
| skader: | voorraam diefstalschade auto-kan-rijdend-mee |
| særegenheter: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
M135i xDrive 306pk aut + f1 High Exe M-Sport Performance - pano - nap - hud - harman/kardon - keyless - kuipstoelen
