Vaurioauto passenger cars Opel Grandland

Vaurioauto  passenger cars Opel Grandland GrandLand X  1.2T 130pk AUT. Climatronic HalfLeer/Alcant Navi Camera Keyless-Go Stoel/Stuur-Verwarming 2024/5
Uusi

Opel Grandland

GrandLand X 1.2T 130pk AUT. Climatronic HalfLeer/Alcant Navi Camera Keyless-Go Stoel/Stuur-Verwarming

€ 11.950
Ensimmäinen rekisteröinti: 20242024
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 46.34846.348
Vaurioauto  passenger cars Opel Grandland 1.6 Turbo Plug-In Hybrid 180 Pk Automaat 2023/7
Uusivientihinta
€ 12.500

Opel Grandland

1.6 Turbo Plug-In Hybrid 180 Pk Automaat

€ 14.950
Ensimmäinen rekisteröinti: 20232023
polttoainetta: hybridi bensiinihybridi bensiini
matkamittarin lukema: 88.49288.492
Vaurioauto  passenger cars Opel Grandland X 1.2 Turbo Business Edition Navi Clima 2020/4
Uusivientihinta
€ 5.950

Opel Grandland

X 1.2 Turbo Business Edition Navi Clima

€ 6.950
Ensimmäinen rekisteröinti: 20202020
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 142.809142.809
Vaurioauto  passenger cars Opel Grandland OPEL GRANDLAND X 1.2I 2019 2019/12
Uusi

Opel Grandland

OPEL GRANDLAND X 1.2I 2019

€ 5.500
Ensimmäinen rekisteröinti: 20192019
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 111.417111.417
Vaurioauto  passenger cars Opel Grandland 1.6 Turbo Plug-In Hybrid GS LED ACC Apple/Android LRHZ AHK 2024/2
Uusivientihinta
€ 7.893

Opel Grandland

1.6 Turbo Plug-In Hybrid GS LED ACC Apple/Android LRHZ AHK

€ 9.950
Ensimmäinen rekisteröinti: 20242024
polttoainetta: hybridi bensiinihybridi bensiini
matkamittarin lukema: 109.159109.159
Vaurioauto  passenger cars Opel Grandland 1.2 Turbo Ultimate 2022/6

Opel Grandland

1.2 Turbo Ultimate

€ 7.250
Ensimmäinen rekisteröinti: 20222022
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 73.63873.638
Vaurioauto  passenger cars Opel Grandland X 1.2 AUTOMAAT Turbo Innovation 2020/11

Opel Grandland

X 1.2 AUTOMAAT Turbo Innovation

€ 7.900
Ensimmäinen rekisteröinti: 20202020
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 107.830107.830
Vaurioauto  passenger cars Opel Grandland X 1.2 Turbo / Automaat / Leer 2020/10
vientihinta
€ 5.350

Opel Grandland

X 1.2 Turbo / Automaat / Leer

Ensimmäinen rekisteröinti: 20202020
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 99.04799.047
Vaurioauto  passenger cars Opel Grandland 1.2 Turbo Online Edition (SUV 5-dr.) 2018/3
vientihinta
€ 3.400

Opel Grandland

1.2 Turbo Online Edition (SUV 5-dr.)

€ 4.350
Ensimmäinen rekisteröinti: 20182018
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 91.03691.036
Vaurioauto  passenger cars Opel Grandland X 1.2 Turbo (96kW) GS Line | Motor OK | Deutsche Brief 2023/6
vientihinta
€ 7.355

Opel Grandland

X 1.2 Turbo (96kW) GS Line | Motor OK | Deutsche Brief

€ 8.900
Ensimmäinen rekisteröinti: 20232023
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 8.9948.994
Vaurioauto  passenger cars Opel Grandland 1.2 Turbo Edition Apple/Android Virtual Cruise LRHZ SHZ AHK 2024/3
vientihinta
€ 9.550

Opel Grandland

1.2 Turbo Edition Apple/Android Virtual Cruise LRHZ SHZ AHK

€ 10.950
Ensimmäinen rekisteröinti: 20242024
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 37.60637.606
Vaurioauto  passenger cars Opel Grandland 1.2 Turbo Innovation Automaat 2018/11
vientihinta
€ 9.800

Opel Grandland

1.2 Turbo Innovation Automaat

€ 11.500
Ensimmäinen rekisteröinti: 20182018
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 161.484161.484

Opel Vaurioauto passenger cars

Löydät aina satoja erilaisia ​​ vaurioituneita autoja Schadeautos.nl-alustalta. Vaurioituneen Opel auton avulla voit ostaa Opel edulliseen hintaan. Korjausprojektin tai osien vaihdon jälkeen voit tarkastaa auton uudelleen, jotta se voi palata tielle.

  • Suuri varastossa Opel vaurioituneita autoja
  • Houkuttelevat hinnat
  • Päivittäinen uusi toimitus
  • VbV: n kautta tunnistetut vaurioituneet autoliikkeet

Opel purkamassa autoja ja käytettyjä Opel osia

Vaurioitunut auto on tietysti myös korjattava, ennen kuin se päästetään jälleen yleiselle tielle. Tästä syystä löydät Schadeautos.nl-sivustolta myös laajan valikoiman Opel purettuja autoja ja käytettyjä Opel osia. Tarjoamme kokonaisratkaisun vaurioituneen autosi valmistamiseen käyttöön.

Ottaa yhteyttä

Haluan tarjota valikoiman

viimeksi katsottu

Vaurioauto  passenger cars Volkswagen Golf  2006/3

Volkswagen Golf

Ensimmäinen rekisteröinti: 20062006
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 110.000110.000
Vaurioauto  passenger cars Volkswagen Golf  2021/12

Volkswagen Golf

Ensimmäinen rekisteröinti: 20212021
polttoainetta: hybridihybridi
matkamittarin lukema: 59.70859.708
Vaurioauto  passenger cars Jeep Commander 3000 diesel 2010/1

Jeep Commander

3000 diesel

Ensimmäinen rekisteröinti: 20102010
polttoainetta: dieseldiesel