Vaurioauto passenger cars Opel Astra

Vaurioauto  passenger cars Opel Astra Astra J Sports Tourer (PD8/PE8/PF8) Combi 1.4 Turbo 16V (A14NET(Euro 5=
)) [103kW]  (10-2010/10-2015) 2011/5

Opel Astra

Astra J Sports Tourer (PD8/PE8/PF8) Combi 1.4 Turbo 16V (A14NET(Euro 5= )) [103kW] (10-2010/10-2015)

€ 2.250
Ensimmäinen rekisteröinti: 20112011
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 267.700267.700
Vaurioauto  passenger cars Opel Astra Astra J (PC6/PD6/PE6/PF6) Hatchback 5-drs 1.4 Turbo 16V (A14NET(Euro 5=
)) [103kW]  (12-2009/10-2015) 2011/4

Opel Astra

Astra J (PC6/PD6/PE6/PF6) Hatchback 5-drs 1.4 Turbo 16V (A14NET(Euro 5= )) [103kW] (12-2009/10-2015)

€ 2.250
Ensimmäinen rekisteröinti: 20112011
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 248.096248.096
Vaurioauto  passenger cars Opel Astra Astra K Hatchback 5-drs 1.6 CDTI 110 16V (B16DTU) [81kW]  (06-2015/12-=
2022) 2018/7

Opel Astra

Astra K Hatchback 5-drs 1.6 CDTI 110 16V (B16DTU) [81kW] (06-2015/12-= 2022)

€ 3.950
Ensimmäinen rekisteröinti: 20182018
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 253.358253.358
Vaurioauto  passenger cars Opel Astra Astra J (PC6/PD6/PE6/PF6) Hatchback 5-drs 1.6 16V (A16XER(Euro 5)) [85=
kW]  (12-2009/10-2015) 2010/9

Opel Astra

Astra J (PC6/PD6/PE6/PF6) Hatchback 5-drs 1.6 16V (A16XER(Euro 5)) [85= kW] (12-2009/10-2015)

€ 995
Ensimmäinen rekisteröinti: 20102010
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 249.095249.095
Vaurioauto  passenger cars Opel Astra 1.0 77kW Business+ Clima Navi Camera 2018/6
vientihinta
€ 4.200

Opel Astra

1.0 77kW Business+ Clima Navi Camera

€ 4.750
Ensimmäinen rekisteröinti: 20182018
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 168.173168.173
Vaurioauto  passenger cars Opel Astra  2024/5
vientihinta
€ 11.500

Opel Astra

Ensimmäinen rekisteröinti: 20242024
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 59.91759.917
Vaurioauto  passenger cars Opel Astra AUTOMAAT 2021/2

Opel Astra

AUTOMAAT

Ensimmäinen rekisteröinti: 20212021
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 121.145121.145
Vaurioauto  passenger cars Opel Astra ST 1.2 81kW Design & Tech 2022/5
vientihinta
€ 5.950

Opel Astra

ST 1.2 81kW Design & Tech

€ 8.500
Ensimmäinen rekisteröinti: 20222022
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 138.603138.603
Vaurioauto  passenger cars Opel Astra Sports Tourer 1.0 Turbo  120 Jaar Edition 2019/5
vientihinta
€ 3.800

Opel Astra

Sports Tourer 1.0 Turbo 120 Jaar Edition

€ 3.950
Ensimmäinen rekisteröinti: 20192019
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 118.410118.410
Vaurioauto  passenger cars Opel Astra 1.4 Turbo Anniversary Edition 120PK! 2012/5

Opel Astra

1.4 Turbo Anniversary Edition 120PK!

€ 1.495
Ensimmäinen rekisteröinti: 20122012
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 224.348224.348
Vaurioauto  passenger cars Opel Astra 1.8 cosmo 2006/7

Opel Astra

1.8 cosmo

€ 1.500
Ensimmäinen rekisteröinti: 20062006
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 272.603272.603
Vaurioauto  passenger cars Opel Astra SPORTS TOURER 1.2 Business Elegance 2023/7
vientihinta
€ 5.950

Opel Astra

SPORTS TOURER 1.2 Business Elegance

€ 8.750
Ensimmäinen rekisteröinti: 20232023
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 71.51271.512

Opel Vaurioauto passenger cars

Löydät aina satoja erilaisia ​​ vaurioituneita autoja Schadeautos.nl-alustalta. Vaurioituneen Opel auton avulla voit ostaa Opel edulliseen hintaan. Korjausprojektin tai osien vaihdon jälkeen voit tarkastaa auton uudelleen, jotta se voi palata tielle.

  • Suuri varastossa Opel vaurioituneita autoja
  • Houkuttelevat hinnat
  • Päivittäinen uusi toimitus
  • VbV: n kautta tunnistetut vaurioituneet autoliikkeet

Opel purkamassa autoja ja käytettyjä Opel osia

Vaurioitunut auto on tietysti myös korjattava, ennen kuin se päästetään jälleen yleiselle tielle. Tästä syystä löydät Schadeautos.nl-sivustolta myös laajan valikoiman Opel purettuja autoja ja käytettyjä Opel osia. Tarjoamme kokonaisratkaisun vaurioituneen autosi valmistamiseen käyttöön.

Ottaa yhteyttä

Haluan tarjota valikoiman

viimeksi katsottu

Vaurioauto  passenger cars Ford Fiesta  2019/5

Ford Fiesta

Ensimmäinen rekisteröinti: 20192019
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 52.79052.790
Vaurioauto  passenger cars Skoda Kamiq  2023/3

Skoda Kamiq

Ensimmäinen rekisteröinti: 20232023
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 11

BMW 1‑serie

116

Ensimmäinen rekisteröinti: 20192019
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 11