Vaurioauto passenger cars Mercedes Vito

Vaurioauto  passenger cars Mercedes Vito 116CDI 2.2 120kW Automaat Pro Extra Lang 9 Persoons 2015/4
Uusivientihinta
€ 8.250

Mercedes Vito

116CDI 2.2 120kW Automaat Pro Extra Lang 9 Persoons

€ 9.950
Ensimmäinen rekisteröinti: 20152015
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 564.623564.623
Vaurioauto  passenger cars Mercedes Vito 114 CDI AUTOMAAT EXTRA LANG 2019/7
Uusivientihinta
€ 10.500

Mercedes Vito

114 CDI AUTOMAAT EXTRA LANG

Ensimmäinen rekisteröinti: 20192019
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 395.000395.000
Vaurioauto  passenger cars Mercedes Vito  2021/7

Mercedes Vito

€ 4.990
Ensimmäinen rekisteröinti: 20212021
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 190.000190.000
Vaurioauto  passenger cars Mercedes Vito Tourer 116CDI  120kW Automaat 2019/11

Mercedes Vito

Tourer 116CDI 120kW Automaat

€ 8.450
Ensimmäinen rekisteröinti: 20192019
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 136.463136.463
Vaurioauto  passenger cars Mercedes Vito  2007/9

Mercedes Vito

€ 3.400
Ensimmäinen rekisteröinti: 20072007
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 382.050382.050
Vaurioauto  passenger cars Mercedes Vito TOURER 114 CDI 100KW 9 PERS. NEW MODEL LONG AUT. 2026/6
vientihinta
€ 33.950

Mercedes Vito

TOURER 114 CDI 100KW 9 PERS. NEW MODEL LONG AUT.

Ensimmäinen rekisteröinti: 20262026
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 2.1772.177
Vaurioauto  passenger cars Mercedes Vito Vito (447.6) Van 1.7 110 CDI 16V (OM622.851(R9N)) [75kW]  (09-2019/...=
) 2014/12

Mercedes Vito

Vito (447.6) Van 1.7 110 CDI 16V (OM622.851(R9N)) [75kW] (09-2019/...= )

€ 4.995
Ensimmäinen rekisteröinti: 20142014
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 378.122378.122
Vaurioauto  passenger cars Mercedes Vito Vito (447.6) Van 2.2 114 CDI 16V (OM651.950) [100kW]  (10-2014/...) 2016/7

Mercedes Vito

Vito (447.6) Van 2.2 114 CDI 16V (OM651.950) [100kW] (10-2014/...)

€ 3.750
Ensimmäinen rekisteröinti: 20162016
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 372.766372.766
Vaurioauto  passenger cars Mercedes Vito 111CDI 84kW BlueTec Lang 9-Persoons 2016/7
vientihinta
€ 7.700

Mercedes Vito

111CDI 84kW BlueTec Lang 9-Persoons

€ 11.700
Ensimmäinen rekisteröinti: 20162016
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 333.012333.012
Vaurioauto  passenger cars Mercedes Vito TOURER 116 CDI 120KW AUT. LANG PKW BRIEF 8P  KLIMA EURO6 2019/8

Mercedes Vito

TOURER 116 CDI 120KW AUT. LANG PKW BRIEF 8P KLIMA EURO6

€ 10.850
Ensimmäinen rekisteröinti: 20192019
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 192.000192.000
Vaurioauto  passenger cars Mercedes Vito 120 CDi 3.0 V6 Lang Airco Navi Cruise 150KW Euro 4 2007/2

Mercedes Vito

120 CDi 3.0 V6 Lang Airco Navi Cruise 150KW Euro 4

€ 6.600
Ensimmäinen rekisteröinti: 20072007
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 479.734479.734
Vaurioauto  passenger cars Mercedes Vito 114 CDi Lang 4X4 Automaat Airco Navi Cruise 100KW Euro 6 2019/3

Mercedes Vito

114 CDi Lang 4X4 Automaat Airco Navi Cruise 100KW Euro 6

€ 16.950
Ensimmäinen rekisteröinti: 20192019
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 241.880241.880

Mercedes Vaurioauto passenger cars

Löydät aina satoja erilaisia ​​ vaurioituneita autoja Schadeautos.nl-alustalta. Vaurioituneen Mercedes auton avulla voit ostaa Mercedes edulliseen hintaan. Korjausprojektin tai osien vaihdon jälkeen voit tarkastaa auton uudelleen, jotta se voi palata tielle.

  • Suuri varastossa Mercedes vaurioituneita autoja
  • Houkuttelevat hinnat
  • Päivittäinen uusi toimitus
  • VbV: n kautta tunnistetut vaurioituneet autoliikkeet

Mercedes purkamassa autoja ja käytettyjä Mercedes osia

Vaurioitunut auto on tietysti myös korjattava, ennen kuin se päästetään jälleen yleiselle tielle. Tästä syystä löydät Schadeautos.nl-sivustolta myös laajan valikoiman Mercedes purettuja autoja ja käytettyjä Mercedes osia. Tarjoamme kokonaisratkaisun vaurioituneen autosi valmistamiseen käyttöön.

Ottaa yhteyttä

Haluan tarjota valikoiman