Vaurioauto passenger cars Audi A3

Vaurioauto  passenger cars Audi A3 1.0 TFSI SPORTBACK 2017/1
Uusi

Audi A3

1.0 TFSI SPORTBACK

€ 3.950
Ensimmäinen rekisteröinti: 20172017
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 179.982179.982
Vaurioauto  passenger cars Audi A3 SPORTBACK  104.000km nap 1.0 TFSI 116pk 5drs Navigatie Airco Clima  2018 2018/7
Uusi

Audi A3

SPORTBACK 104.000km nap 1.0 TFSI 116pk 5drs Navigatie Airco Clima 2018

€ 5.250
Ensimmäinen rekisteröinti: 20182018
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 104.514104.514
Vaurioauto  passenger cars Audi A3 1.8 SPORTBACK AUTOMAAT NAVI  NL 2013/8
Uusivientihinta
€ 4.350

Audi A3

1.8 SPORTBACK AUTOMAAT NAVI NL

€ 4.950
Ensimmäinen rekisteröinti: 20132013
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 195.000195.000
Vaurioauto  passenger cars Audi A3 1.4 TFSI 16V 40 E-TRON  4DRS HYBRIDE BENZ 1.395CC 150KW 204PK 2020/3
Uusi

Audi A3

1.4 TFSI 16V 40 E-TRON 4DRS HYBRIDE BENZ 1.395CC 150KW 204PK

€ 6.950
Ensimmäinen rekisteröinti: 20202020
polttoainetta: hybridi bensiinihybridi bensiini
matkamittarin lukema: 190.640190.640
Vaurioauto  passenger cars Audi A3 40 TFSI e Pro Line AUTOMAAT 150PK 2025/11
Uusivientihinta
€ 12.500

Audi A3

40 TFSI e Pro Line AUTOMAAT 150PK

€ 13.950
Ensimmäinen rekisteröinti: 20252025
polttoainetta: hybridi bensiinihybridi bensiini
matkamittarin lukema: 26.87926.879
Vaurioauto  passenger cars Audi A3 45 TFSIe Hybrid 2025 3x S-Line 2025/4
Uusi

Audi A3

45 TFSIe Hybrid 2025 3x S-Line

€ 22.495
Ensimmäinen rekisteröinti: 20252025
polttoainetta: hybridi bensiinihybridi bensiini
matkamittarin lukema: 79.94079.940
Vaurioauto  passenger cars Audi A3 Sportback 1.2 TFSI Pro Line Plus 2014/10
Uusivientihinta
€ 4.500

Audi A3

Sportback 1.2 TFSI Pro Line Plus

€ 4.750
Ensimmäinen rekisteröinti: 20142014
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 246.336246.336
Vaurioauto  passenger cars Audi A3 S-TRONIC 2023/11

Audi A3

S-TRONIC

Ensimmäinen rekisteröinti: 20232023
polttoainetta: hybridi bensiinihybridi bensiini
matkamittarin lukema: 38.60538.605
Vaurioauto  passenger cars Audi A3 LIMOUSINE 35TFSI 110kW Automaat Advanced Edition 2023/6
vientihinta
€ 11.500

Audi A3

LIMOUSINE 35TFSI 110kW Automaat Advanced Edition

€ 15.800
Ensimmäinen rekisteröinti: 20232023
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 77.30077.300
Vaurioauto  passenger cars Audi A3 Sportback 35 TFSI S edition 2022/4
vientihinta
€ 10.750

Audi A3

Sportback 35 TFSI S edition

€ 14.500
Ensimmäinen rekisteröinti: 20222022
polttoainetta: hybridi bensiinihybridi bensiini
matkamittarin lukema: 123.696123.696
Vaurioauto  passenger cars Audi A3 30 TFSI SPORTBACK S TRONIC 2024/2
vientihinta
€ 13.450

Audi A3

30 TFSI SPORTBACK S TRONIC

€ 13.450
Ensimmäinen rekisteröinti: 20242024
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 57.46157.461
Vaurioauto  passenger cars Audi A3 1.8 TFSI  S-LINE 2010/6

Audi A3

1.8 TFSI S-LINE

€ 3.750
Ensimmäinen rekisteröinti: 20102010
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 152.440152.440

Audi Vaurioauto passenger cars

Löydät aina satoja erilaisia ​​ vaurioituneita autoja Schadeautos.nl-alustalta. Vaurioituneen Audi auton avulla voit ostaa Audi edulliseen hintaan. Korjausprojektin tai osien vaihdon jälkeen voit tarkastaa auton uudelleen, jotta se voi palata tielle.

  • Suuri varastossa Audi vaurioituneita autoja
  • Houkuttelevat hinnat
  • Päivittäinen uusi toimitus
  • VbV: n kautta tunnistetut vaurioituneet autoliikkeet

Audi purkamassa autoja ja käytettyjä Audi osia

Vaurioitunut auto on tietysti myös korjattava, ennen kuin se päästetään jälleen yleiselle tielle. Tästä syystä löydät Schadeautos.nl-sivustolta myös laajan valikoiman Audi purettuja autoja ja käytettyjä Audi osia. Tarjoamme kokonaisratkaisun vaurioituneen autosi valmistamiseen käyttöön.

Ottaa yhteyttä

Haluan tarjota valikoiman

viimeksi katsottu

Vaurioauto  passenger cars Renault Clio R 2011/5

Renault Clio

R

Ensimmäinen rekisteröinti: 20112011
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 355.000355.000
Vaurioauto  passenger cars Fiat Panda 1.1 2006/2

Fiat Panda

1.1

Ensimmäinen rekisteröinti: 20062006
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 125.838125.838
Vaurioauto  passenger cars Ford Ranger  2019/9
vientihinta
€ 18.900

Ford Ranger

Ensimmäinen rekisteröinti: 20192019
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 120.441120.441
Vaurioauto  passenger cars Porsche Cayenne

Porsche Cayenne

Ensimmäinen rekisteröinti:
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 251.296251.296