
| varumärke: | Hyundai |
| modell: | I-30 1.6 CVVT 16V Combi |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 93 kW |
| motorstorlek: | 1591 CC |
| växellåda typ: | handgeschakeld |
| Antal växlar: | 5 |
| 1: a antagning: | 2009 / 7 |
| MOT godkänd till och med: | 16-07-2025 |
| vägmätaravläsning: | 145.748 KM |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | blauw |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | mpv |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.211 kg |
| skadestånd: | alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen |
| särdrag: | compleet-kenteken |