
| varumärke: | Volkswagen |
| modell: | Polo 1.4-16V Trendline (Hatchback 5-dr.) |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 63 kW |
| motorstorlek: | 1400 CC |
| växellåda typ: | handgeschakeld |
| Antal växlar: | 5 |
| ursprung: | nl |
| 1: a antagning: | 2010 / 1 |
| MOT godkänd till och med: | 16-02-2027 |
| vägmätaravläsning: | 210.324 KM |
| : | € 1.650 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | zwart |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | hatchback |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 970 kg |
| CO2-utsläpp: | 139 g/km |
| skadestånd: | voorschade vänster sida skadad wielophanging-links alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar coolers-oké motor-loopt |
| särdrag: | compleet-kenteken |
Sassenheimseweg 64
5258 HL Berlicum
Nederland
1.0 TSI 95pk aut + f1 Life 5drs - 69dkm nap - carplay - front + line assist - airco - cruise contr - virtual cockpit
