
| egen identifiering: | 30982 |
| varumärke: | Opel |
| modell: | Meriva 1.8-16V Automaat Airco Temptation |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 92 kW |
| motorstorlek: | 1796 CC |
| växellåda typ: | automaat |
| ursprung: | nl |
| 1: a antagning: | 2008 / 1 |
| vägmätaravläsning: | 238.441 KM |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | blauw |
| kropp: | hatchback |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 1.280 kg |
| skadestånd: | alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen Interieur: geen gaten of beschadigingen ruikt beetje naar hond schade: achter zijde vervangen: trekhaak en of verwijderen achterpaneel klein beetje repareren en of laten zitten repareren: div delen blanke lak los motorkap en dak voor bumper is een nieuwe en is niet gespoten |
| särdrag: | compleet-kenteken |
Noordeinde 59a
2761BR Zevenhuizen/Moerkapelle (ZH)
Nederland