
| Merke: | Renault |
| Mote modell: | Captur 0.9 Energy TCE 12V |
| brensel: | bensin |
| makt: | 66 kW |
| motorstørrelse: | 898 CC |
| girkassetype: | handgeschakeld |
| Antall gir: | 5 |
| 1. opptak: | 2014 / 10 |
| MOT godkjent til og med: | 24-10-2026 |
| kilometerstand: | 119.462 KM |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | bruin |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | suv-terreinwagen |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.076 kg |
| skader: | voorschade airbags-voor-stuk |
| særegenheter: | compleet-kenteken Exportprijs binnen EU € 2.400 |
Ringweg 1a
4307NK Oosterland
Nederland