
| egen identifikasjon: | 32024 |
| Merke: | Peugeot |
| Mote modell: | 107 1.0-12V XS Airco |
| brensel: | bensin |
| makt: | 50 kW |
| motorstørrelse: | 998 CC |
| girkassetype: | handgeschakeld |
| Antall gir: | 5 |
| opprinnelse: | nl |
| 1. opptak: | 2008 / 2 |
| kilometerstand: | 140.088 KM |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | zwart |
| kropp: | hatchback |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 780 kg |
| skader: | alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar chassis-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen schade: voorzijde vervangen: Motorkap front koplampen voorbumper compleet met balk voorruit barst airco leidingen motor steun motor zijde afgebroken radiatoren pakket |
| særegenheter: | compleet-kenteken |
Noordeinde 59a
2761BR Zevenhuizen/Moerkapelle (ZH)
Nederland