
| Merke: | Dacia |
| Mote modell: | Sandero 1.0tce 67kW E6 STEPWAY COMFORT |
| brensel: | bensin |
| makt: | 67 kW |
| motorstørrelse: | 999 CC |
| girkassetype: | handgeschakeld |
| Antall gir: | 6 |
| opprinnelse: | nl |
| 1. opptak: | 2021 / 8 |
| MOT godkjent til og med: | 06-08-2027 |
| kilometerstand: | 74.080 KM |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | blauw |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | hatchback |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 1.071 kg |
| skader: | voorschade alle-airbags-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen inlaatspruitstuk is stuk zie foto |
| særegenheter: | wok-melding |
Stepway 1.0 TCe 101pk 6-bak Bi-Fuel Comfort - nap - navi - camera - side assist - lpg/g3 onderbouw fabrieksaf